Logo
Підписатися на канал

За своєю суттю, криптовалюта - це зазвичай децентралізовані цифрові гроші, призначені для використання в Інтернеті. Біткойн, який з'явився у 2008 році, був першою криптовалютою, і він досі залишається найбільшою, найвпливовішою та найвідомішою криптовалютою. За десятиліття, що минуло з того часу, біткойн та інші криптовалюти, такі як Ethereum, стали цифровою альтернативою грошам, випущеним урядом.


  • Найпопулярнішими криптовалютами за ринковою капіталізацією є Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash та Litecoin. Інші відомі криптовалюти включають Tezos, EOS і ZCash. Деякі з них схожі на біткоїн. Інші засновані на інших технологіях або мають нові функції, які дозволяють їм робити більше, ніж просто переказувати вартість.


  • Криптовалюта дозволяє переказувати кошти в Інтернеті без посередників, таких як банк або платіжний процесор, дозволяючи переказувати кошти по всьому світу, майже миттєво, 24/7, за низьку комісію.


  • Криптовалюти, як правило, не випускаються і не контролюються урядом або іншим центральним органом влади. Вони управляються одноранговими мережами комп'ютерів, на яких працює безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Загалом, кожен, хто бажає, може взяти участь.


  • Якщо банк або уряд не залучені, як криптовалюта є безпечною? Вона безпечна, тому що всі транзакції перевіряються за допомогою технології, яка називається блокчейн.


  • Блокчейн криптовалюти схожий на банківський баланс або бухгалтерську книгу. Кожна валюта має свій власний блокчейн, який є безперервним, постійно підтверджуваним записом кожної окремої транзакції, коли-небудь здійсненої з використанням цієї валюти.


  • На відміну від банківської книги, криптографічний блокчейн розподілений між учасниками всієї мережі цифрової валюти.


  • Жодна компанія, країна чи третя сторона не контролює його; і будь-хто може взяти в ньому участь. Блокчейн - це проривна технологія, яка лише нещодавно стала можливою завдяки десятиліттям комп'ютерних наук та математичних інновацій.


Найголовніше, що криптовалюта дозволяє людям повністю контролювати свої активи

Можливість передачі

Криптовалюта робить транзакції з людьми на іншому кінці планети такими ж простими, як оплата готівкою в місцевому продуктовому магазині.

Приватність
При оплаті криптовалютою вам не потрібно надавати продавцю зайву особисту інформацію. Це означає, що ваша фінансова інформація захищена від передачі третім особам, таким як банки, платіжні сервіси, рекламодавці та кредитно-рейтингові агентства. А оскільки ніякої конфіденційної інформації не потрібно надсилати через Інтернет, ризик того, що ваша фінансова інформація буде скомпрометована або ваша особистість буде викрадена, є дуже низьким.

Безпека
Майже всі криптовалюти, включаючи Bitcoin, Ethereum, Tezos і Bitcoin Cash, захищені за допомогою технології під назвою блокчейн, яка постійно перевіряється і підтверджується величезною кількістю обчислювальних потужностей.

Портативність
Оскільки ваші криптовалютні активи не прив'язані до фінансової установи або уряду, вони доступні вам незалежно від того, в якій точці світу ви перебуваєте і що відбувається з будь-яким з основних посередників світової фінансової системи.

Прозорість
Кожна транзакція в мережах Bitcoin, Ethereum, Tezos і Bitcoin Cash публікується у відкритому доступі, без винятків. Це означає, що немає місця для маніпуляцій з транзакціями, зміни грошової маси або коригування правил посеред гри.

Незворотність
На відміну від оплати кредитною карткою, криптовалютні платежі не можна скасувати. Для продавців це значно знижує ймовірність бути ошуканими. Для клієнтів це може зробити торгівлю дешевшою, усуваючи один з головних аргументів компаній, що випускають кредитні картки, щодо високих комісій за обробку платежів.

Безпека
Мережа, на якій працює біткойн, ніколи не була зламана. Фундаментальні ідеї, що лежать в основі криптовалют, допомагають зробити їх безпечними: системи не потребують дозволів, а основне програмне забезпечення має відкритий вихідний код, що означає, що незліченна кількість комп'ютерних вчених і криптографів змогли дослідити всі аспекти мереж та їх безпеки.

Чому криптовалюта - це майбутнє фінансів?

Криптовалюти є першою альтернативою традиційній банківській системі і мають потужні переваги над попередніми способами оплати та традиційними класами активів. Подумайте про них як про гроші 2.0. -- новий вид готівки, який є рідним для інтернету, що дає йому потенціал стати найшвидшим, найпростішим, найдешевшим, найбезпечнішим і найуніверсальнішим способом обміну цінностями, який коли-небудь бачив світ.


  • Криптовалюти можна використовувати для купівлі товарів чи послуг або тримати як частину інвестиційної стратегії, але ними не може маніпулювати жоден центральний орган влади, просто тому, що його не існує. Незалежно від того, що станеться з урядом, ваша криптовалюта залишиться в безпеці.


  • Цифрові валюти забезпечують рівність можливостей, незалежно від того, де ви народилися або де живете. Якщо у вас є смартфон або інший пристрій, підключений до інтернету, ви маєте такий самий доступ до криптовалют, як і всі інші.


  • Криптовалюти створюють унікальні можливості для розширення економічну свободу людей у всьому світі . Цифрові валюти, що не мають кордонів, сприяють вільній торгівлі, навіть у країнах з жорстким державним контролем над фінансами громадян. Там, де інфляція є ключовою проблемою, криптовалюти можуть стати альтернативою дисфункціональним фіатним валютам для заощаджень і платежів.


  • Як частина більш широкої інвестиційної стратегії, до криптовалют можна підходити по-різному. Один з підходів - купити і тримати щось на кшталт біткоїна, який у 2008 році практично нічого не коштував, а сьогодні коштує тисячі доларів за монету.. Іншим варіантом може бути більш активна стратегія - купівля та продаж криптовалют, які зазнають волатильності.


  • Одним з варіантів для криптовалютних інвесторів, які прагнуть мінімізувати ризики, є USD Coin, який прив'язаний до долара США у співвідношенні 1:1. Він пропонує переваги криптовалют, включаючи можливість швидко і дешево переказувати гроші на міжнародному рівні зі стабільністю традиційної валюти. Binance клієнти, які мають USDC, отримують винагороду, що робить його привабливою альтернативою традиційному ощадному рахунку.


Цифрові валюти забезпечують рівність можливостей, незалежно від того, де ви народилися чи живете.

Чому варто інвестувати в криптовалюту?

Онлайн-біржі, такі як Binance зробили купівлю та продаж криптовалют простими, безпечними та вигідними.

  • Створення безпечного облікового запису займає лише кілька хвилин, і ви можете купувати криптовалюту, використовуючи свою дебетову картку або банківський рахунок.


  • Ви можете купити стільки криптовалюти, скільки захочете, оскільки ви можете купувати дробові монети. Наприклад, ви можете купити біткоїнів на $25.00.


  • Багато цифрових валют, включаючи USD Coin і Tezos, пропонують власникам винагороду просто за те, що вони є.


  • На Binance, ви можете заробляти 1% річних, що набагато більше, ніж на більшості традиційних ощадних рахунків.


  • Ви також можете заробити до 5% APY, якщо поставите Tezos на Binance. Дізнайтеся більше про винагороду за стейкінг Tezos.


  • На відміну від акцій або облігацій, ви можете легко передати свою криптовалюту комусь іншому або використовувати її для оплати товарів і послуг.


  • Мільйони людей тримають біткойн та інші цифрові валюти як частину своїх інвестиційних портфелів.

Що таке стейблкоїн?

USD Coin is an example of a cryptocurrency called stablecoins. Ви можете думати про них як про криптодолари - вони розроблені для мінімізації волатильності та максимізації корисності. Стейблкоіни пропонують деякі з найкращих атрибутів криптовалюти (безперебійні глобальні транзакції, безпека та конфіденційність) зі стабільністю оцінки, притаманною фіатним валютам.

  • Стейблкоіни роблять це, прив'язуючи свою вартість до зовнішнього фактору, Як правило, це фіатна валюта, наприклад, долар США, або товар, наприклад, золото.


  • Як наслідок, їхня оцінка з меншою ймовірністю буде різко змінюватися з дня на день. Ця стабільність може підвищити їхню корисність для повсякденного використання як грошей, тому що і покупці, і продавці можуть бути впевнені, що вартість їхньої транзакції залишиться відносно незмінною протягом більш тривалого часу.


  • Вони також можуть працювати як безпечний і стабільний спосіб заощадження грошей, як і традиційний ощадний рахунок.
Key question

Яке майбутнє криптовалюти?

Експерти часто говорять про те, як криптовалюта може допомогти вирішити проблеми сучасної фінансової системи. Високі комісії, крадіжки персональних даних та надзвичайна економічна нерівність - це неприємні риси нашої сучасної фінансової системи, які криптовалюти можуть вирішити. Технологія, що лежить в основі цифрових валют, також має широкий потенціал за межами фінансової індустрії - від революції в ланцюгах поставок до побудови нового, децентралізованого інтернету.

Як працює криптовалюта?

Біткойн - перша і найвідоміша криптовалюта, але існують тисячі видів криптовалют. Багато з них, такі як Litecoin і Bitcoin Cash, поділяють основні характеристики біткоїна, але досліджують нові способи обробки транзакцій. Інші пропонують ширший спектр можливостей. Наприклад, Ethereum можна використовувати для запуску додатків і створення контрактів. Однак усі чотири криптовалюти базуються на ідеї, що називається блокчейн, яка є ключовою для розуміння того, як працює криптовалюта..

  • У найпростішому розумінні, блокчейн - це список транзакцій, який будь-хто може переглянути і перевірити. Наприклад, блокчейн біткоїна - це запис кожного разу, коли хтось надсилає або отримує біткоїн. Цей перелік транзакцій є основоположним для більшості криптовалют, оскільки він дозволяє здійснювати безпечні платежі між людьми, які не знають один одного, без необхідності проходити через сторонній верифікатор, такий як банк.


  • Технологія блокчейн також цікава тим, що вона має багато застосувань, окрім криптовалюти. Блокчейн використовується для проведення медичних досліджень, поліпшення обміну медичною документацією, оптимізації ланцюжків поставок, підвищити конфіденційність в інтернеті та багато іншого.


  • Принципи, що лежать в основі біткоїна та блокчейну біткоїна, вперше з'явилися в Інтернеті в офіційному документі, опублікованому наприкінці 2007 року особою або групою осіб на ім'я Сатоші Накамото (Satoshi Nakamoto).


  • Блокчейн-реєстр розподілений між усіма комп'ютерами в мережі, які постійно перевіряють точність блокчейну. Це означає, що не існує центрального сховища, сутності або бази даних, які можна зламати, викрасти або маніпулювати ними.
Ключова концепція

Криптовалюти використовують технологію під назвою "криптографія з відкритим і закритим ключем" для передачі прав власності на монети в захищеному і розподіленому реєстрі. Приватний ключ - це надзахищений пароль, який не потрібно нікому повідомляти, за допомогою якого ви можете надсилати цінності в мережі. Пов'язаний з ним публічний ключ можна вільно і безпечно передавати іншим для отримання цінностей в мережі. З відкритого ключа ніхто не зможе вгадати ваш закритий ключ.

Що таке майнінг криптовалют?

Більшість криптовалют "видобувається" за допомогою децентралізованої (також відомої як пірингова) мережі комп'ютерів. Але майнінг не просто генерує більше біткоїнів чи ефіріумів - це також механізм, який оновлює та захищає мережу, постійно перевіряючи публічний реєстр блокчейну та додаючи нові транзакції.

  • З технічної точки зору, майнером може стати кожен, у кого є комп'ютер та доступ до інтернету.. Але перед тим, як почати, варто зазначити, що майнінг не завжди є прибутковим. Залежно від того, яку криптовалюту ви видобуваєте, наскільки швидким є ваш комп'ютер і вартість електроенергії у вашому регіоні, ви можете витратити на майнінг більше, ніж заробите у криптовалюті.


  • Як наслідок, більшість криптовалют сьогодні видобувається компаніями, які спеціалізуються на цьому, або великими групами людей, які надають свою обчислювальну потужність.


  • Як мережа заохочує майнерів брати участь у підтримці блокчейну? Знову ж таки, беручи за приклад біткоїн, мережа проводить лотерею, в якій всі майнінгові установки по всьому світу змагаються, щоб стати першими, хто вирішить математичну задачу, яка також перевіряє і оновлює блокчейн новими транзакціями. Кожен переможець отримує новий біткойн, який потім може потрапити на ширший ринок.
Ключове питання

Звідки береться вартість криптовалют?

Економічна цінність криптовалюти, як і всіх товарів та послуг, залежить від попиту та пропозиції.

Пропозиція - це кількість біткоїнів, яка є в наявності, тобто скільки біткоїнів можна купити в будь-який момент часу. Попит - це бажання людей володіти криптовалютою, тобто скільки людей хочуть купити біткоїн і наскільки сильно вони цього хочуть. Вартість криптовалюти завжди буде балансом обох факторів.

Існують також інші види цінності. Наприклад, цінність, яку ви отримуєте від використання криптовалюти. Багатьом людям подобається витрачати або дарувати криптовалюту, оскільки це дає їм відчуття гордості за те, що вони підтримують нову захоплюючу фінансову систему. Так само деякі люди люблять робити покупки за допомогою біткоїна, тому що їм подобається його низька комісія і вони хочуть заохотити бізнес приймати його.

Як купити біткойн та іншу криптовалюту

Найпростіший спосіб придбати криптовалюту - купити на онлайн-біржі, наприклад Binance.

  • На Binance, ви можете придбати основні криптовалюти, такі як



  • Один з хороших підходів - запитати себе, що ви сподіваєтеся зробити з криптовалютою, і вибрати валюту, яка допоможе вам досягти ваших цілей. Наприклад, якщо ви хочете купити ноутбук за криптовалюту, біткойн може бути хорошим варіантом, оскільки це найбільш широко прийнята криптовалюта. З іншого боку, якщо ви хочете пограти в цифрову карткову гру, то популярним вибором є Ethereum


  • Майте на увазі, що вам не потрібно купувати цілу монету. На Binance, ви можете купувати порції монет з кроком від 2 доларів, євро, фунтів або вашої місцевої валюти.

Як ви зберігаєте криптовалюту?
Зберігання криптовалюти схоже на зберігання готівки, а це означає, що вам потрібно захистити її від крадіжки та втрати. Існує багато способів зберігати криптовалюту як онлайн, так і офлайн, але найпростіше рішення - через надійні, безпечні біржі, такі як Binance.

  • Binance клієнти можуть безпечно зберігати, надсилати, отримувати та конвертувати криптовалюту, увійшовши до свого облікового запису на комп'ютері, планшеті або телефоні.


  • Хочете переказати гроші з гаманця на банківський рахунок? Binance додаток робить це так само просто, як і переказ коштів з одного банку в інший. (Подібно до звичайних банківських переказів або зняття коштів у банкоматі, такі біржі, як Binance встановити денний ліміт, і для завершення транзакції може знадобитися від кількох днів до тижня.

Що можна робити з криптовалютою?

Існує широкий спектр речей, які можна робити з криптовалютою, і цей список з часом розширюється. Ось кілька способів, з яких можна почати - від участі в повсякденних справах до дослідження нових технологічних кордонів:

  • Купуй: Понад 8 000 світових продавців приймають криптовалюту через Binance Commerce.


  • Пожертвуйте на благодійність: Пожертвування та прийняття криптовалюти має свої переваги, і багато неприбуткових організацій приймають пожертви в біткоїнах.


  • Подаруйте її: Криптовалюта - чудовий подарунок для друзів і близьких, які цікавляться новими технологіями.


  • Порадьте комусь: Автори, музиканти та інші творці онлайн-контенту іноді залишають біткоїн-адреси або QR-коди в кінці своїх статей. Якщо вам подобається їхня творчість, ви можете віддати трохи криптовалюти на знак подяки.


  • Відкрийте для себе нові унікальні комбінації грошей і технологій: Orchid - це VPN, яка допомагає захистити вас, коли ви перебуваєте в Інтернеті, і водночас цифрова валюта. По суті, вона складається з двох частин: додатку Orchid VPN та криптовалюти OXT, і все це працює на мережі Ethereum. Заінтриговані? Читайте більше тут.


  • Подорожуйте світом: Оскільки криптовалюта не прив'язана до конкретної країни, подорожуючи з криптовалютою, можна скоротити витрати на обмін грошей. Вже існує невелика, але процвітаюча спільнота самоназваних "криптокочівників", які в основному, а в деяких випадках і виключно, витрачають криптовалюту під час подорожей.


  • Купуйте нерухомість у віртуальному ігровому світі: Decentraland, який також працює на блокчейні Ethereum, є першим віртуальним світом, що повністю належить його користувачам. Користувачі можуть купувати і продавати землю, одяг для аватарів та багато іншого, розважаючись у віртуальних нічних клубах або спілкуючись у віртуальних художніх галереях.


  • Дослідіть децентралізовані фінанси, або DeFi: Широкий спектр нових гравців прагне відтворити всю глобальну фінансову систему, від інвестицій на кшталт взаємних фондів до механізмів кредитування і навіть більше, без жодних центральних органів влади.
55200, Україна, Миколаївська, Первомайськ, Корабельна
Телефон: +38066988****